произвођачи Кина мотора заштитни поклопац и добављачи | ДСХ

Мотор за заштиту корица

Кратак опис:

Бренд ОЕМ производа Поријекло: Кина Рок испоруке: капацитет 5-15 дана Поставка: 1-10000 ком Заштитни поклопац 1. Материјал производа: СУС304 2. Обрада тецхниц: савијања и лист саставити 3. Толеранција: 0.1мм 4. Површина третман: пескарен 5. Карактеристике: савијање 6. Основна функција: заштитни поклопац 7. Рок испоруке: 25 дана 8. Извоз Држава: Аустралија 9. Испорука: Авионом 10. Плаћање: Т / Т 11. После службе: 8Д извештај 12. Фрее сампле : Не 13. Марка ...


 • Цена ФОБ: САД $ 0.5 - 9,999 / Комад
 • Мин.ордер Количина: 100 Пиеце / Пиецес
 • Набавка Способност: 10000 Комад / комада месечно
 • proizvod Детаљ

  ознаке производа

  Бранд: РТЛ
  порекла производа: Кина
  Рок испоруке: 5-15 дана
  Набавка Капацитет: 1-10000 ком

  Заштитни поклопац

  1.     Материјал производа : СУС304

  2.      Обрада Тецхниц : Бендинг & схеет ассембле

  3.      Толеранција : 0.1мм

  4.      Површинска обрада : пескарен

  5.     Карактеристике : савијање

  6.     Главна функција: заштитни поклопац

  7.     Рок испоруке : 25 дана

  8.     Извоз земља: Аустралија

  9.     Пошиљка : Авионом

  10.     Плаћање : Т / т

  11.    Након службе : 8Д извештај

  12.    Бесплатан Пример : Нема

  13.    Марка: РТЛ

   


 • Претходна:
 • Следећи:

 • ВхатсАпп Мессенгер Удји на цхат!