China Tank Hyrja e mbrojtur prodhuesit Ring dhe furnizuesit | DSH

Rezervuar hyrjes e mbrojtur Unaza

Përshkrim i shkurtër:

Markë: Origjina OEM Product: China Kohë për dorëzim: 5-15 ditë Supply Kapaciteti: 1-10000 copë Material hyrje Tank mbrojtur unazë 1. Produkt: SUS304 2. Përpunimi Technik: metalike-saldim vulosje-fletë 3. Toleranca: 0.1 4. Sipërfaqja trajtimi: sandblasted 5. Features: vulosje & Sheet Metal 6. MainFunction: mbrojtur unazë vulë për hyrje tank 7. data e dorëzimit: 25 ditë vendit 8. Export: Shtetet 9. Dërgesë: nga ajri 10. e pagesës: T / T 11. pas shërbimit : 8D r ​​...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Markë: OEM
  origjinës i produktit: China
  Kohë për dorëzim: 5-15 ditë
  Supply Kapaciteti: 1-10000 copë

  Unaza hyrje Tank mbrojtur

  1. Produkti Materiali: SUS304

  2. Përpunimi Technik: vulosje fletë metalike-saldim

  3. toleranca: 0.1

  trajtim 4. sipërfaqes: sandblasted

  5. Features: vulosje & fletë metalike

  6. MainFunction: mbrojtur unazë vulë për hyrje tank

  datë 7. dorëzimit: 25 ditë

  8. Vendi Export: USA

  9. Dërgesë: Nga ajri

  10. pagesës: T / T

  11. Pas-shërbim: raport 8D

  12. Shembull Free: Jo

  13. markë: OEM

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!