China Spray prodhuesit hundë dhe furnizuesit | DSH

hundë llak

Përshkrim i shkurtër:

Markë: OEM origjinës i produktit: China Kohë për dorëzim: 5-15 ditë Supply Kapaciteti: 1-10000 copë Emri: Spray grykë 1. Materiali: Al, plastike, kuvendi çeliku 2. Përpunimi: Duke u kthyer - trajtim sipërfaqësor 3 - Milling- bluarje - QC . tolerancat: 0 ~ -0.02mm 4. trajtim sipërfaqësor: Hard Veshje 5. Features: tolerancat 0-0.02mm 6. funksioni kryesor: pikturë Automotive hundë llak date 7. dorëzimit: 15 ditë 8. Shteti: Suedi 9. Paketa: Plastic Foam-carto ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Markë: OEM
  origjinës i produktit: China
  Kohë për dorëzim: 5-15 ditë
  Supply Kapaciteti: 1-10000 copë

  Emri: Spray grykë

  1.     Materiali : Al, plastike, kuvendi çeliku

  2.      Përpunimi : Duke u kthyer - Milling- bluarje - QC - trajtim Sipërfaqja

  3.      Tolerancat : 0 ~ -0.02mm

  4.      Trajtim sipërfaqësor : veshja Hard

  5.     Features : Tolerancat 0-0.02mm

  6.     Funksioni kryesor : pikturë Automotive hundë llak

  7.     Data e dorëzimit : 15 ditë

  8.     Shteti: Suedi

  9.     Paketa : Plastic Foam-kartoni

  10.     Shipping: Express, nga DHL

  11.    pagesës : / T, 50 depozitë%, 50% pas lindjes në 30 ditë.

  12.    shërbimet pas shitjes ANKESAT - aplikoi - Diskutimin Program - riparim / Recall / Re-prodhuar / Kompensimi - Finished

  13.    Mostrat: Pagesa.

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!