China Punching alumini prodhuesit Frame dhe furnizuesit | DSH

Punching Aluminum Frame

Përshkrim i shkurtër:

Markë: Origjina OEM Product: China Kohë për dorëzim: 5-15 ditë Supply Kapaciteti: kornizë alumini 1. Materiali:: 1-10000 copë Emri Al 2. Përpunimi: mulliri CNC - Milling- Wire EDM - Bluarje - QC 3. Tolerancat: 0 ~ -0.02mm trajtim 4. Sipërfaqja: Sliver Bright 5. Features: vrazhdësi sipërfaqe, lustrim, deformimi 6. funksioni kryesor: frame Bracket e instalime Telefon data 7. dorëzim: 15 ditë 8. Vendi: China 9. Paketa: Plastic Foam- kartoni 10. S ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Markë: OEM
  origjinës i produktit: China
  Kohë për dorëzim: 5-15 ditë
  Supply Kapaciteti: 1-10000 copë

  Emri : kornizë alumini

  1.     Materiali : Al

  2.      Përpunimi : bluarje CNC - Milling- teli EDM - bluarje - QC

  3.      Tolerancat : 0 ~ -0.02mm

  4.      Trajtim sipërfaqësor : copë Bright

  5.     Features : vrazhdësi sipërfaqe, lustrim, deformimi

  6.     Funksioni kryesor : frame Bracket e instalime Phone

  7.     Data e dorëzimit : 15 ditë

  8.     Shteti: Kinë

  9.     Paketa : Plastic Foam-kartoni

  10.   Shipping: Express, nga DHL

  11.  pagesës : / T, 50 depozitë%, 50% pas lindjes në 30 ditë.

  12.  shërbimet pas shitjes ANKESAT - aplikoi - Diskutimin Program - riparim / Recall / Re-prodhuar / Kompensimi - Finished

  13.  Mostrat: Pagesa.

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!