Kinë prodhuesit Presioni cilindër dhe furnizuesit | DSH

presion cilindër

Përshkrim i shkurtër:

Markë: Origjina OEM Product: China Kohë për dorëzim: 5-15 ditë Supply Kapaciteti: 1-10000 copë presion cilindër 1. Materialet produktit: Al, Cu, SKD11, P20, xhel silicë 2. Përpunimi teknik: L, CNC, M NJDNJ , trajtimi G, NE-QC-Surface -Kuvendi 3. Toleranca: 0 ~ 0,02 mm 4. trajtim Sipërfaqja: anodizing vështirë, blacked kimike, anodizing zi. 5. Features: montim tolerancës +/- 0,02 mm, gradient përpunimit të saktë vrimë, largpamës Main gisht dizajn strukturore 6. Funksioni kryesor: Drejtimin ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Markë: OEM
  origjinës i produktit: China
  Kohë për dorëzim: 5-15 ditë
  Supply Kapaciteti: 1-10000 copë

  presion cilindër

  1. Materialet produktit: AL, Cu, SKD11, P20, xhel silicë

  2. teknik Agjentet: L, CNC, M, HRC, G, trajtimi ne-QC-sipërfaqësore -Kuvendi

  3. Toleranca: 0 ~ 0,02 mm

  4. Trajtim sipërfaqësor: anodizing vështirë, blacked kimike, anodizing zi.

  5. Features: montim tolerancës +/- 0,02 mm, gradient përpunimit të saktë vrimë, largpamës Main gisht dizajn strukturore

  6. Funksioni kryesor: Drejtimin teleskop gisht, duke përdorur gaz energji mesme të produkteve extruded dhe formimin.

  datë 7. dorëzimit: 35 ditë

  8. Vendi Export: Uganda

  9. Dërgesë: Nga deti

  10. pagesës: T / T

  11. Pas-shërbim: 8Dreport

  12. Shembull Free: Jo

  13. markë: OEM

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!