prodhuesit China Motor Mbrojtja Cover dhe furnizuesit | DSH

Motor Mbrojtja Cover

Përshkrim i shkurtër:

Markë: OEM origjinës i produktit: China Kohë për dorëzim: kapaciteti 5-15 ditë Supply: 1-10000 copë mbrojtëse të mbuluar 1. Produkti Materiali: SUS304 2. Përpunimi teknik: Bending & fletë mblidhen 3. Toleranca: 0.1mm 4. trajtim Sipërfaqja: sandblasted 5. Features: lakimi 6. funksioni kryesor: Mbulesa mbrojtëse 7. Data e dorëzimit: 25 ditë 8. vendi Export: Australia 9. Dërgesë: Nga ajri 10. Pagesa: T / T 11. Pas-shërbim: raporti i 8D 12. mostër të lirë : No 13. Brand ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Markë: OEM
  origjinës i produktit: China
  Kohë për dorëzim: 5-15 ditë
  Supply Kapaciteti: 1-10000 copë

  mbuluar mbrojtëse

  1.     Produkti Materiali : SUS304

  2.      përpunimit teknik : Bending & fletë mblidhen

  3.      Toleranca : 0.1mm

  4.      Trajtim sipërfaqësor : sandblasted

  5.     Features : lakimi

  6.     Funksioni kryesor: mbuluar mbrojtëse

  7.     Data e dorëzimit : 25 ditë

  8.     Vendi Export: Australia

  9.     Dërgesë : Nga ajri

  10.     pagesës : T / T

  11.    Pas-shërbim : raport 8D

  12.    Shembull Lirë : No

  13.    markë: OEM

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!