prodhuesit China Junction Box dhe furnizuesit | DSH

Junction Box

Përshkrim i shkurtër:

Markë: OEM origjinës i produktit: China Kohë për dorëzim: kapaciteti 5-15 ditë Supply: 1-10000 copë IMG7522 1. Produkti Materiali: SUS304 2. Përpunimi Technik: Punching-bending 3. Toleranca: 0.1mm trajtim 4. Sipërfaqja: Sandblasted 5. Features: lakimi 6. MainFunction: Junction Box datë 7. dorëzimit: 25 ditë vendi 8. Export: Australia 9. Dërgesë: Nga ajri 10. Pagesa: T / T 11. Pas-shërbim: raporti i 8D 12. mostër të lirë: No 13 . Markë: OEM  


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Markë: OEM
  origjinës i produktit: China
  Kohë për dorëzim: 5-15 ditë
  Supply Kapaciteti: 1-10000 copë

  IMG7522

  1.     Produkti Materiali : SUS304

  2.      Përpunimi Technik : Punching-bending

  3.      Toleranca : 0.1mm

  4.      Trajtim sipërfaqësor : Sandblasted

  5.     Features : lakimi

  6.     MainFunction : Junction Box

  7.     Data e dorëzimit : 25 ditë

  8.      Vendi Export: Australia

  9.     Dërgesë : Nga ajri

  10.     pagesës : T / T

  11.    Pas-shërbim : raport 8D

  12.    Shembull Lirë : No

  13.    markë: OEM

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!