Kinë prodhuesit Fixed Plate dhe furnizuesit | DSH

Plate fikse

Përshkrim i shkurtër:

Markë: Origjina OEM Product: China Kohë për dorëzim: 5-15 ditë Supply Kapaciteti: 1-10000 copë Emri: plate Fixed 1. Produkti Materiali: AL 2. Përpunimi teknik: CNC-mulliri-bluarje-QC-trajtim sipërfaqësor 3. Toleranca: 0 ~ 0.01mm 4. trajtim Sipërfaqja: Hard Veshje 5. Features: Center aks vrima dhe verticalitykeeping, vula zakon & draft përpunimit mbrapa 6. MainFunction: seal dhe gjeni për bosht kryesor dhe fikse pjatë 7. data e dorëzimit: 25 ditë 8. eksportit vendi ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Markë: OEM
  origjinës i produktit: China
  Kohë për dorëzim: 5-15 ditë
  Supply Kapaciteti: 1-10000 copë

  Emri: pjatë fikse

  1. Produkti Materiali: AL

  2. përpunimit teknik: CNC-bluarje-bluarje-QC-sipërfaqësore trajtim

  3. Toleranca: 0 ~ 0.01mm

  4. trajtim sipërfaqes: veshja Hard

  5. Features: Centre aks vrima dhe verticalitykeeping, vula zakon & draft përpunimit prapa

  6. MainFunction: Seal dhe lokalizuar për bosht kryesor dhe pjatë fikse

  datë 7. dorëzimit: 25 ditë

  8. Vendi Export: Austria

  9. Dërgesë: Nga ajri

  10. pagesës: T / T

  11. Pas-shërbim: raport 8D

  12. Shembull Free: Jo

  13. markë: OEM

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!