China electrode prodhuesit Mbajtës dhe furnizuesit | DSH

elektrodë Holder

Përshkrim i shkurtër:

Markë: Origjina OEM Product: China Kohë për dorëzim: 5-15 ditë Supply Kapaciteti: 1-10000 copë Emri: mbajtës electrode Materiali 1. Produkt: SKD11.Copper.S45C 2. Technic Processing: M-CNC1-HRC-G-CNC2- trajtimi QC-Sipërfaqja 3. Toleranca: 0 ~ 0.01 4. trajtim Sipërfaqja: zink praruar 5. Features: sipërfaqe abnormity & gradient përpunimit të sakta vrimë 6. MainFunction: udhëzues stripper, produkt i kontrollit të temperaturës date 7. dorëzimit: 25 ditë vendi 8. Export : Uganda 9. ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Markë: OEM
  origjinës i produktit: China
  Kohë për dorëzim: 5-15 ditë
  Supply Kapaciteti: 1-10000 copë

  Emri: mbajtës electrode

   

  Material 1. Produkt: SKD11.Copper.S45C

  2. përpunimit teknik: trajtim M-CNC1-HRC-G-CNC2-QC-sipërfaqësore

  3. Toleranca: 0 ~ 0.01

  4. trajtimin sipërfaqësore: Zinkut veshur

  5. Features: Sipërfaqja abnormity & gradient përpunimit të sakta vrimë

  6. MainFunction: Stripper udhëzues, kontrollin e temperaturës produkt

  datë 7. dorëzimit: 25 ditë

  8. Vendi Export: Uganda

  9. Dërgesë: Nga ajri

  10. pagesës: T / T

  11. Pas-shërbim: raport 8D

  12. Shembull Free: Jo

  13. markë: OEM

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!