Na kontaktoni

moulds DSH dhe bashkë machining saktësi., ltd

Adresë

Nr 408, Changfeng Road, Guangming New District, Shenzhen

E-mail

info@dshprecision.com

cherry@dshprecision.com

telefon

+ 86-755-33163065

+ 86-13027904816

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë, e diel: Mbyllur

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat!