China Bending Lidhja prodhuesit copë dhe furnizuesit | DSH

Lakimi Lidh Copë

Përshkrim i shkurtër:

Markë: OEM origjinës i produktit: China Kohë për dorëzim: kapaciteti 5-15 ditë Supply: 1-10000 copë Bending lidh copë 1. Produkti Materiali: SUS304 2. Përpunimi Technik: vulosje-fletë metalike lakimi-saldim 3. Toleranca: 0.1mm 4. trajtim sipërfaqësor: sandblasted 5. Features: sheet Metal & lakimi 6. MainFunction: Mbështetje të lidhur frame 7. data e dorëzimit: 25 ditë vendin 8. Export: Australia 9. Dërgesë: nga ajri 10. e pagesës: T / T 11. Pas-shërbim : 8D Rep ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Markë: OEM
  origjinës i produktit: China
  Kohë për dorëzim: 5-15 ditë
  Supply Kapaciteti: 1-10000 copë

  Lakimi copë lidh

  1. Produkti Materiali: SUS304

  2. Përpunimi Technik: vulosje-fletë metalike lakimi-saldim

  3. Toleranca: 0.1mm

  trajtim 4. sipërfaqes: sandblasted

  5. Features: fletë metalike & Bending

  6. MainFunction: Mbështetje të lidhur kornizë

  datë 7. dorëzimit: 25 ditë

  8. Vendi Export: Australia

  9. Dërgesë: Nga ajri

  10. pagesës: T / T

  11. Pas-shërbim: raport 8D

  12. Shembull Free: Jo

  13. markë: OEM

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!