cfare ne ofrojme

moulds DSH dhe bashkë machining saktësi., ltd

DSH moulds dhe machining saktësi co., Ltd është e angazhuar për themodernized të përpunimit të prodhimit industrial, ka vazhduar të importuar pajisje të avancuara ndërkombëtare, me sistemin e menaxhimit të përfunduar dhe ekipi inxhinierë me përvojë për përpunim.

Me inovative të vazhdueshme në deacades, DSH është përhapur biznesit në mbarë botën në një gamë të gjerë të industrive dhe udhëheqëse në automobileparts prodhim, automatizimi, pajisje mjekësore, fletë metalike dhe stamping.We marrë përpunimin e mulliri CNC, i kthyer, bluarje, EDM, Wire Prerje, etj .Për konsumatorit që kanë nevojë dhe sipas kërkesën e tyre për të arritur pritur tyre. Cilësia dhe risi janë ndjekje tonë të përjetshëm.

Lexo më shumë
Shiko te gjitha
WhatsApp Online Chat!