Кина резервоар Влез заштитени производители и добавувачи прстен | DSH

Резервоарот Влез заштитени прстен

Краток опис:

Бренд: ОЕМ производи потекло: Кина Време на испорака: 5-15 дена снабдување капацитет: 1-10000 парчиња материјал влезот резервоар заштитен прстен 1. Производ: SUS304 2. Обработка Technik:-печат лим-заварување 3. Толеранција: 0.1 4. Површинска третман: sandblasted 5. Карактеристики: штанцување и лим 6. MainFunction: заштита на печат прстен за влез резервоарот 7. датум на испорака: 25 дена земјата 8. Извоз: САД 9. испорака: Со авион 10. Начин на плаќање: T / T 11. по-сервис : 8D r ​​...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  Бренд: ОЕМ
  производи потекло: Кина
  Време на испорака: 5-15 дена
  снабдување капацитет: 1-10000 компјутери

  Влезот резервоарот заштитен прстен

  1. Материјал производ: SUS304

  2. обработка на Technik: печат-лим-заварување

  3. толеранција: 0.1

  третман 4. површина: sandblasted

  5. Карактеристики: печат и лим

  6. MainFunction: заштита на печат прстен за влез резервоарот

  7. датум на испорака: 25 дена

  8. земја Извоз: САД

  9. Испорака: Со авион

  10. Начин на плаќање: T / T

  11. По-сервис: 8D извештај

  12. Слободен Пример: Не

  13. Бренд: ОЕМ

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!