Кина Спреј производители и добавувачи Млазница | DSH

спреј Млазница

Краток опис:

Бренд: ОЕМ потеклото на производот: Кина Време на испорака: 5-15 дена снабдување капацитет: 1-10000 парчиња Име: спреј млазницата 1. Материјал: Ал, пластика, челик собранието 2. Обработка: Вртење - Milling- Брусни - КК - Површинска обработка 3 . Толеранции: 0 ~ -0.02mm 4. Површинска обработка: Хард слој 5. Карактеристики: толеранции 0-0.02mm 6. Главни функции: Автомобилски сликарство спреј млазницата датум 7. испорака: 15 дена 8. Држава: Шведска 9. Пакување: Пластични пена-carto ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  Бренд: ОЕМ
  производи потекло: Кина
  Време на испорака: 5-15 дена
  снабдување капацитет: 1-10000 компјутери

  Име: прскалката

  1.     Материјал : Ал, пластика, челик собранието

  2.      Обработка : Вртење - Milling- Брусни - КК - Површинска обработка

  3.      Толеранции : 0 ~ -0.02mm

  4.      Површинска обработка : цврст надворешен слој

  5.     Карактеристики : толеранции 0-0.02mm

  6.     Основната функција : Автомобилски сликарство прскалката

  7.     датум на испорака : 15 дена

  8.     Држава: Шведска

  9.     Пакување : пластична пена-картон

  10.     Испорака: Експрес, од страна на DHL

  11.    плаќање : / T, 50% депозит, 50% по испорака во рок од 30 дена.

  12.    По-продажба на услуги: претставките - Применета - Дискутирање програма - ПОПРАВКА / Recall / Повторно производи / компензација - Завршени

  13.    Примероци: исплата.

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!