Кина производители цилиндар притисок и добавувачи | DSH

Волумен притисок

Краток опис:

Бренд: ОЕМ производи потекло: Кина Време на испорака: 5-15 дена снабдување капацитет: 1-10000 парчиња притисок цилиндар 1. материјали производот: Al, Cu, SKD11, P20, силика гел 2. Обработка техника: L, ЦПУ, M, HRC , третман G, WE-КК-површинско -assembly 3. толеранција: 0 ~ 0.02mm 4. Површинска обработка: тешко Елоксирање, затворена хемиски, црна Елоксирање. 5. Карактеристики: вметнување на толеранција +/- 0.02mm, градиент прецизна обработка дупка, главната телескопски вретено целокупна дизајн 6. Главни функции: Вклучување на ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  Бренд: ОЕМ
  производи потекло: Кина
  Време на испорака: 5-15 дена
  снабдување капацитет: 1-10000 компјутери

  цилиндар притисок

  1. материјали производот: Al, Cu, SKD11, P20, силика гел

  2. обработка на техника: L, ЦПУ, M, HRC, G, WE-КК-Површинска обработка -assembly

  3. Толеранција: 0 ~ 0.02mm

  4. Површинска обработка: тешко Елоксирање, затворена хемиски, црна Елоксирање.

  5. Карактеристики: вметнување на толеранција +/- 0.02mm, градиент прецизна обработка дупка, главната телескопски вретено структурните дизајн

  6. Главни функции: вретено Вклучување телескоп со користење на гас медиум енергија за екструдиран и формирање на производи.

  7. датум на испорака: 35 дена

  8. земја Извоз: Уганда

  9. Испорака: од страна на морето

  10. Начин на плаќање: T / T

  11. По-сервис: 8Dreport

  12. Слободен Пример: Не

  13. Бренд: ОЕМ

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!