Кина излез цевка производители на состојба и добавувачи | DSH

Излезна цевка лист

Краток опис:

Бренд: ОЕМ производи потекло: Кина Време на испорака: 5-15 дена снабдување капацитет: 1-10000 парчиња Име: Затегнете тока 1. Материјал: SUS304 2. Обработка: Вртење - Milling- ЦПУ - Жица EDM - КК 3. Толеранции: 0 ~ третман -0.02mm 4. Површинска обработка: полирање 5. Карактеристики: фитинг со тесни толеранции и недостатоци 6. Главни функции: споите датум 7. испорака: 15 дена 8. Држава: Шведска 9. Пакување: пластична пена-картон 10. испорака: Експрес , од страна на DHL 11. П ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  Бренд: ОЕМ
  производи потекло: Кина
  Време на испорака: 5-15 дена
  снабдување капацитет: 1-10000 компјутери

  Име: Затегнете тока

  1.     Материјал : SUS304

  2.      Обработка : Вртење - Milling- ЦПУ - Жица EDM - КК

  3.      Толеранции : 0 ~ -0.02mm

  4.      Површинска обработка : Полирање

  5.     Карактеристики : фитинг со тесни толеранции и недостатоци

  6.     Основната функција : споите

  7.     датум на испорака : 15 дена

  8.     Држава: Шведска

  9.     Пакување : пластична пена-картон

  10.     Испорака: Експрес, од страна на DHL

  11.    плаќање : / T, 50% депозит, 50% по испорака во рок од 30 дена.

  12.    По-продажба на услуги: претставките - Применета - Дискутирање програма - ПОПРАВКА / Recall / Повторно производи / компензација - Завршени

  13.    Примероци: исплата.

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!