производители на Кина Машински Модул и добавувачи | DSH

механички Модул

Краток опис:

Бренд: ОЕМ производи потекло: Кина Време на испорака: 5-15 дена снабдување капацитет: 1-10000 парчиња Product1: 1. Материјал: Ал, SKD61, S45C 2. Обработка: Вртење - Фрези - мелење - Површинска обработка - КК 3. Толеранции: Собранието толеранции 0 ~ -0.02mm 4. Површинска обработка: Црна елоксирани, лесни природни елоксирани 5. Карактеристики: толеранции 0-0.02mm 6. Главни функции: Автомобилски поврзани механички ноктот 7. датум на испорака: 15 дена 8. Земја: Швеѓанец .. .


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  Бренд: ОЕМ
  производи потекло: Кина
  Време на испорака: 5-15 дена
  снабдување капацитет: 1-10000 компјутери

  Product1:

  1.     Материјал : Ал, SKD61, S45C

  2.      Обработка : Вртење - Фрези - мелење - Површинска обработка - КК

  3.      Толеранции : Собранието толеранции 0 ~ -0.02mm

  4.      Површинска обработка : црна елоксирани, светлина природен елоксирани

  5.     Карактеристики : толеранции 0-0.02mm

  6.     Основната функција : Автомобилски поврзани механички ноктот

  7.     датум на испорака : 15 дена

  8.     Држава: Шведска

  9.     Пакување : пластична пена-картон

  10.     Испорака: Експрес, од страна на DHL

  11.    плаќање : / T, 50% депозит, 50% по испорака во рок од 30 дена.

  12.    По-продажба на услуги: претставките - Применета - Дискутирање програма - ПОПРАВКА / Recall / Повторно производи / компензација - Завршени

  13.    Примероци: исплата.

   

  Product2:

  Име : Собранието алати за сечење

  1.     Материјал : инженеринг пластика, челик за алат

  2.      Обработка : Milling- Брусни - КК

  3.      Толеранции : 0 ~ -0.005mm

  4.      Површинска обработка : Без

  5.     Карактеристики : брусење со тесни толеранции 0-0.005mm

  6.     Основната функција : Алати за сечење

  7.     датум на испорака : 15 дена

  8.     Држава: Кина

  9.     Пакување : пластична пена-картон

  10.     Испорака: Експрес, од страна на DHL

  11.    плаќање : / T, 50% депозит, 50% по испорака во рок од 30 дена.

  12.    По-продажба на услуги: претставките - Применета - Дискутирање програма - ПОПРАВКА / Recall / Повторно производи / компензација - Завршени

  13.    Примероци: исплата. • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!