производители на Кина разводна кутија и добавувачи | DSH

Разводна кутија

Краток опис:

Бренд: ОЕМ потеклото на производот: Кина Време на испорака: 5-15 дена снабдување капацитет: 1-10000 парчиња IMG7522 материјал 1. Производ: SUS304 2. Обработка Technik: Удирање-свиткување 3. Толеранција: 0.1mm 4. Површинска обработка: sandblasted 5. карактеристики: свиткување 6. MainFunction: разводна кутија 7. датум на испорака: 25 дена 8. извоз држава: Австралија 9. испорака: Со авион 10. Начин на плаќање: T / T 11. По-сервис: 8D извештај 12. бесплатен примерок: бр.13 . Бренд: ОЕМ  


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  Бренд: ОЕМ
  производи потекло: Кина
  Време на испорака: 5-15 дена
  снабдување капацитет: 1-10000 компјутери

  IMG7522

  1.     Материјал производ : SUS304

  2.      Обработка Technik : Удирање-свиткување

  3.      Толеранција : 0.1mm

  4.      Површинска обработка : sandblasted

  5.     Карактеристики : свиткување

  6.     MainFunction : Разводна кутија

  7.     датум на испорака : 25 дена

  8.      земја Извоз: Австралија

  9.     Испорака : Со авион

  10.     плаќање : T / T

  11.    По-сервис : 8D извештај

  12.    Слободен Пример : Не

  13.    Бренд: ОЕМ

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!