Кина електроди производители Холдер и добавувачи | DSH

Држач за електрода

Краток опис:

Бренд: ОЕМ производи потекло: Кина Време на испорака: 5-15 дена снабдување капацитет: 1-10000 парчиња Име: Држач за електрода 1. Производ Материјал: SKD11.Copper.S45C 2. Обработка техника: М-CNC1-HRC-Г-CNC2- КК-површинска обработка 3. толеранција: 0 ~ 0.01 4. површинска обработка: поцинкувани 5. Карактеристики: abnormity површина и градиент прецизна обработка дупка 6. MainFunction: Stripper водич, за контрола на температурата на производот 7. датум на испорака: 25 дена земјата 8. извоз : Уганда 9. ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  Бренд: ОЕМ
  производи потекло: Кина
  Време на испорака: 5-15 дена
  снабдување капацитет: 1-10000 компјутери

  Име: Држач за електроди

   

  Материјал 1. Производ: SKD11.Copper.S45C

  2. Обработка техника: третман М-CNC1-HRC-Г-CNC2-КК запчеста

  3. толеранција: 0 ~ 0,01

  4. Површинска обработка: Цинк обложен

  5. Карактеристики: abnormity површина и градиент прецизна обработка дупка

  6. MainFunction: Stripper водич, за контрола на температурата на производот

  7. датум на испорака: 25 дена

  8. земја Извоз: Уганда

  9. Испорака: Со авион

  10. Начин на плаќање: T / T

  11. По-сервис: 8D извештај

  12. Слободен Пример: Не

  13. Бренд: ОЕМ

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!