Контактирајте не

DSH калапи и прецизност обработка ко., Ltd

адреса

Бр 408, Changfeng патот, Guangming Нов округ, Шенжен

Е-пошта

info@dshprecision.com

cherry@dshprecision.com

телефон

+ 86-755-33163065

+ 86-13027904816

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!