Кина свиткување поврзување на производителите и добавувачите, неее | DSH

Виткање поврзување парче

Краток опис:

Бренд: ОЕМ потеклото на производот: Кина Време на испорака: капацитет 5-15 дена снабдување: 1-10000 парчиња Виткање поврзување парче 1. Материјал производ: SUS304 2. Обработка Technik:-печат лим виткање заварување 3. Толеранција: 0.1mm 4. површинска обработка: sandblasted 5. Карактеристики: лим и виткање 6. MainFunction: поддршка поврзете рамка 7. датум на испорака: 25 дена земјата 8. Извоз: Австралија 9. испорака: Со авион 10. Начин на плаќање: T / T 11. По-сервис : 8D претставник ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  Бренд: ОЕМ
  производи потекло: Кина
  Време на испорака: 5-15 дена
  снабдување капацитет: 1-10000 компјутери

  Виткање поврзување парче

  1. Материјал производ: SUS304

  2. обработка на Technik: печат-лим свиткување-заварување

  3. Толеранција: 0.1mm

  третман 4. површина: sandblasted

  5. Карактеристики: лим и свиткување

  6. MainFunction: Поддршка поврзете рамка

  7. датум на испорака: 25 дена

  8. земја Извоз: Австралија

  9. Испорака: Со авион

  10. Начин на плаќање: T / T

  11. По-сервис: 8D извештај

  12. Слободен Пример: Не

  13. Бренд: ОЕМ

   

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!