за нас

 

WeChat 13027904816
регистрирани Add Шенжен + Хонг Конг
Тип на бизнис фабрика трговија
главниот пазар Кина, Европа, Африка, Југоисточна Азија, на Блискиот Исток, Австралија, Северна Америка
бренд OEM сопствени обработка
Број на вработени 500
Годишна продажба 300 милиони
основана е во 2007 постави тим, формално основана во 2011 година
Whatsapp 8613027904816

391-201712261158313136

DSH калапи и прецизност обработка ко., Ltd

DSH калапи и прецизност обработка ко., Ltd е посветена на themodernized обработка на индустриското производство, продолжи да увезува меѓународни напредна опрема, со завршено систем за управување и искусни инженери тим за обработка.

Со континуирано иновациите во deacades, DSH се шири бизнисот во целиот свет во широк спектар на индустрии и водечки во automobileparts производство, автоматизација, медицинска опрема, лим и stamping.We се обработка на CNC мелење, вртење, мелење, EDM, Жица за сечење, итн .За клиентите кои имаат потреба и според нивното барање да ги постигнат своите очекуваме. Квалитетот и иновативноста се нашите доживотно извршување.

 


WhatsApp Онлајн Chat!